Koridor Dekorasyon Aksesuarları

 

Koridor dekorasyonu yaparken doğru renkleri kullanmak çok önemlidir. Misafirlerinizin siz bir şey söylemeden ruh halinin ne olduğunu bilmesi hayatınızı daha da kolaylaştırıyor. Koridorunuz sizin adınıza konuşsun ve mükemmel bir ilk izlenim bıraksın istiyorsanız, dekorasyonunuz uyumlu, akılda kalıcı ve misafirperver olmalıdır.

Nereden başlayacağınız konusunda size fikir vermek için denenmiş ve gerçek bir tasarım sürecini inceleyelim. Genellikle iki bölümden biriyle başlarız, koridorunuza ve ihtiyaçlarınıza uygun duvar süsleri veya mobilya parçaları. Bu yuvarlak bir masa , konsol veya tezgah olabilir. Bu mobilyalar koridoru toplayacaktır. Bu parçalar, anahtarlar, çantalar, dış giyim veya ayakkabılar için depolama işlevi görebilir. Daha sonra devreye girecek daha küçük aksesuarlar için  boş bir alana sahip olmanızı öneririz. Koridora  koltuk eklemek, alanı kişiselleştirmenin harika bir yoludur. Banklar, yaşam tarzınız için işlevsel bir parça olmanın yanı sıra dekoratif de olabilir. 

Koridor duvarları büyük bir etki oluşturabilir. Renk ve boyut eklemek için duvarları boyamanızı veya kaplamanızı öneririz. Bu seçimi dekorasyon sürecinin başında yaparak daha iyi bir koridor dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.  Koridor duvarınız için benzersiz sanat eserleri veya heykeller satın almayı tercih edebilirsiniz. Seçilen parçalar kişiliğinizi sergilemeli ve istenen duyguyu iletmelidir. Konukları bir yolculuğa çıkarmak için, duvar halısı veya seyahat hatıraları da tercih edilebilir.

Koridor aydınlatması, ruh halini güzelleştirmede önemli bir rol oynar.  Aydınlatma,  bir avize , aplik veya iyi yerleştirilmiş zemin lambası ile yapılabilir. 

Yuvarlak Aynalı Klasik Koridor Dekorasyonu

Bu güzel koridor geniş ve şıktır. Tavan tasarımı zengin ve birinci sınıftır. Altın kenarlı yuvarlak ayna çok şıktır. Depolama için de yeterli alana sahiptir.

 

Küçük bir koridorda çalışıyorsanız, büyük etki oluşturacak cesur seçimler yapın. Bu aşamada seçilen koriior dekorasyon aksesuarları çok önemlidir.  Bu, mum ve vazolardan sehpa kitaplarına ve tepsilere kadar değişebilir. Aksesuarlar, hem işlev hem de estetik sağlayarak koridor dekorasyonunu daha etkili hale getirebilir. Örneğin aynalar , boşluk yanılsaması oluşturarak bir alanı daha aydınlık ve daha geniş gösterebilir.

Koridor için depolama alanlarının olmazsa olmaz olduğu kanıtlanmıştır. Dekoratif bir sandık düzen sağlar. Kompakt depolama elemanları, küçük koridorlar için çok kullanışlıdır. Şık bir portmanto , çanta kancası veya şemsiyelik ile koridoru düzenli tutabilirsiniz.

Sadece güzel görseller üretmiyoruz, gerçek hayatta nasıl görüneceğini ve uygulanmasının mümkün olup olmadığını da düşünüyoruz. Bu sayede sizin için tasarladığımız koridor dekorasyon fikirleri tam planladığımız gibi oluyor. Rahat, lüks ve modern. Müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmekten ve hayal ile gerçek arasındaki köprü olmaktan mutluluk duyuyoruz.