İstanbul Ev Aksesuar Mağazaları

ev dekorasyon siteleri

 

İstanbul ev aksesuar mağazaları ev dekorasyon ürünleri modasını  belirliyor. Perakende veya toptan ev aksesuarları almak isteyenler için İstanbul ev aksesuar mağazaları rehberi hazırladık.

 

Toptan Ürün Almak İsteyenler İçin İstanbul İstoç Ev Aksesuar Mağazaları

Bir züccaciye mağazanız varsa veya iç mekan tasarımları yapan bir mimarlık şirketiyseniz İstanbul’da sizin için en uygun ev aksesuarları mağazaları İstoç’da dır.  İstoç’da hem imalatçı firmalara hem de ithalat yapan firmalara aracısız olarak ulaşabilir beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Züccaciye mağazalarında göremeyeceğiniz sınırsız sayıda ev aksesuar çeşidine burada ulaşmanız mümkün.  Eğer sadece eviniz için perakende aksesuar almak isterseniz biraz gezmeniz gerekebilir. Çünkü buradaki ithalatçı firmaların çoğu sadece toptan satış yapmaktadır. Burada beğendiğiniz ürünler için sizi bayilerine yönlendirebilirler.

İstoç çok geniş bir alana yayıldığı için aradığınızı bulamanız zor olabilir. İstoç ev aksesuarı mağazaları büyük çoğunlukla Z blokları denen bölgede toplanmıştır. Burada seramik ürünler , hasır sepetler , cam ev aksesuarları gibi ürünlerin ithalatçıları mevcuttur.

istanbul ev aksesuar mağazaları

Mobilya ve Ev Aksesuarı Alışverişini Aynı Anda Tamamlamak İsteyenler İstanbul Masko’ya Gidiyor

Masko İstanbul İkitelli’de bulunan çok büyük bir mobilya çarşıdır. Mobilyanın yanında ev aksesuar mağazalarına da ev sahipliği yapmaktadır. İstoç kadar çeşitliğe sahip olmasada perakende alışveriş yapmak isteyenler için İstanbul’daki en büyük ev aksesuar mağazalarına ulaşma imkanı sağlar. Burada  her ev dekorasyon mağazasında rastlayamayacağınız büyük ev aksesuarlarını da inceleme fırsatınız olur.  Ayrıca mobilya alışverişinizi de burada yaparsanız satın aldığınız ürünlere en uygun ev aksesuarlarını da tek noktadan almış olursunuz.

boğazkesen ev aksesuar mağazaları

En Şık İstanbul Ev Dekorasyon Mağazaları Boğazkesen’de

İstanbul Boğazkesen’de bulunan ev dekorasyon mağazaları size ürünleri birebir seçme ve görme imkanı vermektedir. Mağazalar perakende müşterilerin daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşaması için tasarlanmıştır. Binlerce aksesuarın sergilendiği ev dekorasyon mağazalarında mutfak ürün gruplarına ait  çeşitler de bulunmaktadır. İstanbul’daki ev dekorasyon mağazaları her yıl yüzlerce markaya ve binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.  Hem klasik hem de modern tasarımlarıyla birbiriyle yarışan İstanbul ev aksesuar mağazalarının ürünleri oldukça ilgi çekiyor. Ayrıca bu mağazalarda , Balkanlar , Ortadoğu ve Rusya’dan müşterilere de hizmet veriliyor.

lüks ev aksesuar mağazaları

Lüks Ev Aksesuarları Satan İstanbul Dekorasyon Mağazaları Züccaciye Fuarında

Her yıl İstanbul’da düzenlenen Züccaciye ve Hediyelik Süs Eşyaları fuarı yüzlerce dekorasyon mağazasını bir araya getiriyor. Bu markaların birçoğu bayilik veriyor ve bu fuar yeni iş ortaklıklarının kurulmasını sağlıyor. Aynı zamanda yeni ürünlerde görücüye çıkıyor. İstanbul dekorasyon mağazalarını ve yeni ürünlerini tek çatı altında görmek isterseniz fuarı mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.  Pazardaki ürün çeşitliliğini piyasaya yeni giren markalar tetikliyor. Fuar sayesinde bu yeni ev aksesuar markalarını da tanımış olursunuz.

Bizim medeniyetimizde yaygın olan süs ve ihtişamın evlere yansıması ev aksesuarları sayesinde oluyor.  Ev dekorasyonunda trendleri de İstanbul ev aksesuar mağazaları belirliyor.

istoç ev aksesuar mağazaları

Ev Aksesuar Mağazası Açmak

Ev aksesuar mağazası açmak gibi bir düşünceniz varsa yeni yapılaşmaların olduğu bölgeleri düşünmeniz daha doğru olur. İnsanlar yeni evlerine taşınırken genelde mobilyalar ve aksesuarlar da yenileniyor. Bu da ev aksesuar mağazaları için daha çok satış demektir.

Son yıllarda özellikle ithal ev dekorasyon ürünlerinin çoğalmasıyla bu alanda sınırsız bir çeşit arzı vardır. Kadınlar bu kadar güzel tasarımlara ve uygun fiyatlara kayıtsız kalamıyor ve bolca ev aksesuar alışverişi yapıyorlar.   Yani ev aksesuar mağazaları için pazarda bir fırsat olduğu görülüyor.

Ev Aksesuar Mağazaları İçin 3 Önemli Kural

1-Mağaza Yeri :

Ev aksesuar mağazasının başarısını etkileyen en önemli faktör mağaza noktasının konumudur. Salon dekorasyonu alışverişi genelde plansız yapılan bir satın alma işlemedir.  Yani müşteriler ancak ürünleri gördüklerinde satın alma istekleri oluşur. Bu sebeple ev aksesuar mağazası açmak için yaya trafiğinin yoğun olduğu caddeler ve çarşılar tercih edilmelidir.

2-Ürünler :

Ev aksesuar mağazalarında başarıyı yakalamak için doğru ürünleri seçmeniz gerekir. Mağazanın bulunduğu bölgenin demografisine göre bir ürün gamı oluşturulmalıdır ki stok maliyeti oluşmasın. Bu anlamda İstoç’ a gittiğinizde buradaki ev aksesuar mağazası toptancıları doğru ürün seçimi konusunda sizi yönlendirecektir.

3-Fiyatlandırma :

Ev aksesuar mağazalarında ve her perakende işinde en önemli faktörlerden biri de fiyatlandırmadır. Doğru fiyatlandırma müşteriler nezdinde mağazanın ziyaret edilme sıklığını arttırır. Kaliteyi uygun fiyatlarla ulaşılabilir kılmak  ev aksesuar mağazasını başarıya ulaştıracaktır.

İnstagram’daki Ev Aksesuar Mağazaları Güvenli midir?

Son yıllarda İnstagram’da satış yapan bir çok ev aksesuar mağazası açılmaya başlanmıştır. Özellikle kadın sosyal medya kullanıcları bu butiklerden sıklıkla alışveriş yapmaktadırlar.

Peki İnstagram’daki ev dekorasyon mağazalarından alışveriş yaparken nelere dikkat etmek gerekir?

1-İnstagram’daki ev aksesuar mağazalarının çoğunlukla fiziksel bir mağazası da vardır. Sayfalarında mağaza adresleri ve telefonları olan firmaları tercih etmeniz daha iyi olur.

2-Kapıda ödeme imkanı sunan sayfaları tercih edin.  İnstagram’dan ev aksesuar ürünleri alırken kapıda ödeme yöntemi seçmeniz sizi güvence altına alır. Böylece ürün elinize ulaştıktan sonra kargo görevlisine ödemenizi yaparsınız.

3-Yorumları okuyun. Alışveriş yapacağınız ev aksesuar mağazaları için yapılan yorumları okuyarak mağaza hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İyi ve hızlı hizmet veren ev aksesuar mağazaları bolca referans paylaşmaktadırlar.

 

Kişiye Özel Ürünler Satan Ev Aksesuar Mağazaları

Baskı teknolojilerinin gelişmesiyle kişiye özel ürün üretimi ev aksesuar mağazalarında da uygulanmaktadır. Dekoratif yastık, ahşap süs eşyaları ve seramik aksesuarlar gibi bir çok ürün kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir.  Bu tür ürünler özellikle sevgililer gününde hediye olarak sıkça talep edilmektedir.

 

Dekoratif Ev Aksesuar Ürünleri Mağaza Deneyimi

Dekoratif Ev Aksesuar Ürünleri Mağaza Düzeni

Ev Aksesuar Ürünleri Mağaza Tasarımı

Ev Aksesuar Ürünleri Mağazalarında Müşteri Deneyimi