Aynalı Orta Sehpa Modelleri

Aynalı sehpa, oturma odanızın dekoru için harika bir seçenektir. Modern ve çok yönlüdür ayrıca çok şık görünür. Pek çok insan bunun yalnızca klasik veya sofistike odalar için uygun olduğunu düşünür, ancak aslında modern ve çağdaş odalarda da harika görünebilir – sadece onu kendi avantajınıza nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir.

Bugün size oturma odanızın daha da güzel görünmesi için aynalı bir sehpayı nasıl kullanacağınızı göstereceğiz. İstediğiniz görünüme ulaşmanıza yardımcı olacak dekorasyon ve detaylar için size bazı ipuçları ve fikirler vereceğiz.

Aynalı Orta Sehpa Modelleri

Halihazırda aynalı olan bir sehpa alabilir veya normal bir sehpa alıp üzerine ayna koyabilirsiniz. Bu, odanızın tarzına bağlı olarak dekorunuza harika bir katkı olabilecek farklı bir görünüm oluşturabilir

Odanızın dekorunu tamamlayacak aynalı bir sehpa seçmeniz en doğrusu olacaktır. Örneğin küçük ve sade bir oda için alacağınız aynalı orta sehpalar, özellikle sandalye, koltuk ve kanepe gibi diğer açık renkli mobilyalarla birlikte kullanıldığında evin daha büyük ve daha narin görünmesine yardımcı olabilir.

Odanız için doğru boyutta bir aynalı sehpa seçtiğinizden emin olun Odanın içinde hareket etmeyi engelleyecek kadar büyük olmamalıdır. Sehpayı gerçekten sevseniz bile, diğer mobilyalarla uyumlu olduğundan emin olun.

Üzerinde ayna bulunan farklı sehpa türleri vardır. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, oturma odanızı dekore etmek için kullanabilirsiniz.

Ayna, tam bir ayna yerine aynalı sehpanızın üzerinde sadece bir detay olabilir. Hatta dekorunuzun tarzına uygun ahşap, demir veya renkli malzemelerden yapılmış aynalı bir sehpa da alabilirsiniz.

Ayna sehpanın hemen üzerinde yer aldığından etrafındaki süslemeleri sade tutmak en iyisidir. Küçük ve aynanın kendisinden çok rahatsız edici olmayan öğeler kullanın. Çiçek vazoları, mumlar ve hatta şamdanlar ve dekoratif kitaplar iyi seçeneklerdir.

Bronz Aynalı Orta Sehpa

Çok popüler ve modaya uygun bir dekorasyon ister misiniz? Bronz aynalı bir orta sehpa alın.

Gri, pembe ve kırık beyaz renkleri bir oturma odasında, özellikle bronz aynalı bir sehpa ile birlikte iyi uyum sağlar. Bu tür mobilyalar çok gösterişli değildir ve odanıza uyacak şekilde farklı boyutlarda üretilir

Bronz aynalı sehpa alırken dikkat etmeniz gereken tek şey birbirine çok yakışan renkleri seçmektir. Bronz çok dikkat çekici bir renktir, bu nedenle odadaki tüm renklerin birbiriyle uyumlu olduğundan emin olmak istersiniz.

 

Bu odada biri daha yüksekte diğeri daha alçakta olmak üzere iki adet sehpa bulunmaktadır. İkisi de aynalıdır yani birbirlerini yansıtırlar. Farklı görünüyorlar ama birbirlerini iyi tamamlıyorlar.

Yuvarlak Aynalı Orta Sehpa

Yuvarlak aynalı sehpa, herhangi bir odaya kişilik ve ilgi katmanın harika bir yoludur, ancak hareket etmeyi engellemeyen bir alana yerleştirilmesi gerekir. Yuvarlak bir ayna olduğu için, tam aynalı sehpalar bulmak daha zordur  Bunlar genellikle demir veya ahşaptan yapılmış bir taban ve aynalı bir üst kısma sahiptir.

Yuvarlak aynalı orta sehpa, takım oluşturmak için başka bir sehpa ile birlikte kullanılabilir. Bu set, aynı modelden ikisi veya birbiriyle uyumlu iki farklı model olabilir.

Siyah Aynalı Orta Sehpa

Yükseklik 315 mm – Genişlik 915 mm – Derinlik 490 mm.  – DJ Móveis
Gold Metal Ayaklar
Zarif mobilyalarınıza uyacak çok zarif bir aynalı orta sehpadan daha iyi bir şey yoktur. Modern ve sofistike bir tasarıma sahip siyah aynalı orta sehpa modeli, ortamınıza uyum sağlamak için mükemmeldir
Üstü aplike aynalıdır ve en güncel dekorasyon trendlerine göre üretilmiştir. Bu ürünü farklı kılan bir detay da kenar pahlı aynasıdır. Sehpa, dayanıklı ve ekolojik olarak yeniden dönüştürülmüş ahşaptan elde edilen MDF ile üretilmiştir. Güçlendirilmiş altın rengi epoksi boyalı metal masa ayakları ise estetik ve direncin bir arada sunması açısından iyi bir özelliktir.

Krom Metal Ayaklı Aynalı Sehpa

Yükseklik 48 cm x Uzunluk 107 cm x Derinlik 52 cm  Tabla Kalınlığı:17 cm  – Everly Quinn

Bu sehpa, oturma odanızın öne çıkmasını sağlayacak havalı ve modern bir görünüme sahiptir. Dikdörtgen üst kısım, ışığı yansıtan ve odayı daha parlak hale getiren eğimli ayna panellerle dekore edilmiştir. Metal taban, şık bir krom kaplamaya ve kavisli çapraz vurgulara sahiptir.

Gold Ayaklı Aynalı Orta Sehpa

47 cm H X 120 cm L X 60 cm D  – Etta Avenue

Bu orta sehpanın sade, zarif bir çerçevesi ve iki cam rafı vardır, bu da onu oturma odanız için mükemmel bir merkez haline getirir. Çerçeve, yüzyıl ortası modern bir tasarıma dayanmaktadır ve altın kaplamalı metalden yapılmıştır. Raflar temperli cam olup, alt raf aynalıdır. Orta sehpanın her iki tarafında da odaya lüks bir dokunuş katan metal detaylar var.

Yuvarlak Aynalı Orta Sehpa

43 cm H X 81 cm’ L X 81 cm D –  Mercer41

Bu aynalı orta sehpalar küçük alanlar için idealdir. Siyah çerçeveler ve zarif antika aynalı masa tablaları odayı açar ve daha büyük görünmesini sağlar. Bunları yan yana kokteyl masası olarak kullanabilir veya daha fazla alan elde etmek için iç içe koyabilirsiniz.

Kare Aynalı Orta Sehpa

45 cm H X 101 cm L X 101 cm D  Ağırlık:49kg  –  Rosdorf Park

Oturma odanızda bir şeylerin eksik olduğunu mu hissediyorsunuz? Bir sehpa eklemeyi deneyin! Sadece alanınızın sabitlenmesine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda arkadaşlarınız olduğunda atıştırmalıklar ve içecekler için bir yüzey sağlayacaktır. Bu özel orta sehpa, metalik kaplaması ve aynalı detayları ile çağdaş veya göz alıcı tarzdaki bir ev için harika olacaktır. Ayrıca, ekstra depolama için kullanılabilecek bir alt rafa sahiptir. Masanın ana rengi gümüş.

Aynalı Sehpalar Nasıl Süslenir?

Aynalı sehpalar zaten gösterişli ve etkileyici oldukları için, fazla süs eşyasıyla dekore edilmeleri gerekmiyor. Ancak, dekorasyonlarınıza uygun bir şey isterseniz, dikkatli ve zarif orta sehpa aksesuarları seçerek gösterişli bir doku oluşturabilirsiniz. Aynalı yüzey, evdeki diğer eşyaları yansıtarak, ortamı daha da geniş gösterebilir.